Disney+ Netflix’i tahttan indirmeye geliyor!

Netflixte homo ve porno izlemekten sıkılan ucuz aksiyondan sıkılan sığ konulu anlamsız biten dizilerden sıkılan kim varsa artık rahat bir oh çekebilir çünkü Disney+ Starwars, Marvel, National Geographic ve Pixar’ı da bünyesine alıp çizgi filminden belgeseline, bilim kurgusundan aksiyonuna bir sürü ama bir sürü görsel şöleni bünyesinde topladı. Türkiye’ye Şubat ayında gelmesi beklenen ve abonmanlık ücreti henüz belli olmayan Disney+ Marvel’ın pandemide kimse gitmez, gişesi düşük olur diye düşündüğü için gösterime sokmadığı filmlerinin yanı sıra Avengers’te izlerken hikayeleri yarım kalmış gibi duran, izlemeye doyamadığımız Wanda, Loki, Ultron gibi karakterlere de dizi çekiyor. Aynı zamanda Star Wars dünyasının yan karakterlerinin çoğuna da yüksek prodüksyonlu diziler çekiyor. Kendi bünyesindeki Disney çizgi filmlerinin alıştığımız masalsı dünyasını koruyan bir sürü seri yayınlayacak.
Disney tüm bunları keşke geçen yıl bu zaman yapsaydı da Disney+ izleyip pendemide kendimizi bunalıma sokmasaydık diyenler de var, Netflix’in yiyecek bir yıllık ekmeği daha varmış diyenler de.
Daha az cinsellik ve şiddet daha fazla izlenebilirlik isteyen herkesin Disney+ Türkiye’ye geldiği an abone olacağına eminim. Disney+ web sitesi henüz bir arayüz ile karşımıza çıksa da youtube kanalında bolca fragman yayınlayıp insanların merakını uyandırdı.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>