Superman and Lois geldi

Smallville hayranlarının gözü yaşlı. CW kanalının 2000lerdeki çok izlenen gençlik dizilerinden biri de Superman’in gençliğini anlatan Smallville’di.

smallville

2010larda kapanan cnbc-e Türkiye’de de bu diziyi sezonlar boyu izledik.
Şimdi Marvel ana Avangers karakterleriyle ilgili filmlerini tüketmiş, DC kadın süperkahramanlara yönelmişken CW yüzümüzü güldürüp Superman and Lois’i gösterime sundu.

superman&lois


Superman and Lois izlerken başka bir izliyormuş hissi ile başlayacaksınız diziye çünkü başka bir cnbc-e dizisi olan Grimm’de Juliette karakterini canlandıran Elizabeth Tulloch Lois, Teen Wolf’un adonis kaslı kurt adamı Derek Hale rolüyle tanıdığımız Taylor Hoeclin var.

derek hale teen wolf

grimm juliette

Taylor Hoechlin Superman olmanın antrenmanını Supergirl dizisinde de Kara Denvers’a arka çıkan centilmen kuzen Clarke Kent olarak yapmıştı.

CW nin 2021 yapımı Superman and Lois’inin konusunu Mutlu sondan bir sonrası. Yani sevenler kavuştu, kötüler öldü peki ya sonra? dan devam ediyor. Superman ve Lois evlenmiş, Jonathan ve Jordan adında ikiz çocukları olmuş. Jonathan spora yatkın havalı bir Amerikan çocuğuyken Jordan metal müzik dinleyen video oyunları dinleyen içe kapanık anksiyeteli bir çocuktur. Babalarının iş seyahatine gittiğini sanan Kent Jr.lar asi ergin hallerinde takılırken her DC yapımının annesi Martha (bu defa Clarke Kent’inki) vefat eder, Kent-giller de Smallville’e gitmek zorunda kalır ve macera başlar.

Jonathan & Jordan Kent

Normalde kriptonit yiyip ölmüş olması gereken Lana bu dizide karşımıza çıkıyor. Gözünüzden kan gelmesin diye güzzeller güzeli Lana’yı kimin oynadığını sizle paylaşmak yerine eski güzel Lana karakterini oynayan Kristin Keuk’ü paylaşayım ki siz de benim gibi hanım hanımcık iyi kalpli kibar Lana yerine bu kartı mı oynatmışlar deyin izledikten sonra.

smallville

Eski genç, dinç, dinamik Smallville dizisini çok özlesek de daha önce oynadıkları fantastik dizi referansları ve oyunculukları iyi olan yeni Cw Superman&Lois oyuncuları ile Superman and Lois bizi gitti yere kadar idare edecektir.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>