Disney Plus Percy Jackson Serisine dizi çekiyor

As bayrakları as as as as…. Tam olarak böyleyiz. Bebeliğimizin güzide serisi Percy Jackson Serisinin kitapları yazılıp biteli çok oldu. Doğan Egmont Rick Riordan’ın Yunan Mitolojisinden günümüze uyarlanan eğlenceli hikayesinin kitaplarını çevirmiş biz de Percy Jackson ve arkadaşlarının Amerika’dan Olympos’a uzanan yolculuğunda onlara katılmıştık.
Gişede istediği tirajı bulamayan (ehem öhöm sonuçta Percy Jackson bir Harry Potter değil) Percy Jackson filmleri seri kitapların nihayetini göremeden yarıda kesilmişti.
Bizler, bir daha Percy Jackson’un hikayesini ne zaman izleriz derken Disney Plus karantina günlerinde bir güzellik yapıp bize Percy Jackson serisi için dizi çekeceğinin haberini verdi.
Disney Plus Percy Jackson’a dizi çekeceğini söylediği an ortalık karıştı, Twitter’da TT oldu, hayranları youtube da muhtemel senaryolara dair videolar çekti, toprak altına gömülmüş Percy Jackson ve diğer tüm Rick Riordan kitapları ayyuka çıktı.
Biz kitabımızdan filmlere tüm materyallerimizi kuşanmış karantinada Disney Plus’ın Percy Jackson beklerken Disney Plus sitesi çöktü! Bakalım kimler oynayacak dizide, Sol Luna gibi dandik bir sitcom mu olacak, yoksa kaliteli bir prodüksyonla mı hayranların karşısına çıkacaklar?
Hepsini zaman gösterecek. Şimdilik fragmanla sizi oyalayalım. Günler ilerledikçe olası senaryolar hakkında da teori üretiriz.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>