Kendisi gelmeden indirimi gelen kitap Loki’nin Müjdesi 10 Ekimde geliyor

Eskiden bir kitap çıkardı sonra indirimi gelirdi. Kitap piyasasının can çekiştiği şu ahir zamanda yayın evleri ve kitapçılar daha baskıya girmeden kitapların indirimi açıklıyorlar. Son indirimi kendisinden önce gelen kitabımız Loki’nin MüjdesiYani Loki gibi uğursuzun ne gibi bir müjdesi olabilir demeyin. Yazar Joanne M. Harris bir cevher görmüş olacak ki dili uzun düzenbaz İskandinav Mitolojik Tanrısı Loki için Loki’nin Müjdesi diye kitap yazmış. Kitabın çıkış fiyatı rafta 30 internette 18 liraElleyip koklayarak kitap almayı seviyorum derseniz 12 lira daha verip Loki’nin Müjdesi kitabını beklemeden alıp okuyabilirsiniz. Şahsen kitabı almak için kendi kitapçım olan İDA Kitabevine gitmeyi bekleyeceğim.

He tanıtım bülteni vardı değil mi? Loki’nin Müjdesi kitabı neyi anlatıyor?Hani Ragnarok’da Hela Ablamızın afili çıkışı vardı ya bu da Loki’nin sivri esprili tarzıyla Odin ve Thor aslında kimdir nedir başımıza neler getirdi gibi hikayeleri anlatışı. İskandinav Mitolojisi ve biraz piçlik sevenler için Loki’nin Müjdesi okuması eğlenceli bir kitap olacaktır.Ayrıntıları Loki’nin Müjdesi kitabını okuyunca yazarım. Şimdilik bu kadar.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>