Johnny Depp Fantastic Beasts’i bıraktı

Harry Potter serisinin yan kitabı Fantastik Canavarlar için 5 filmlik bir seri olacaktı Fantastic Beasts. Gellard Grindelwald rolü için biçilmiş kaftan Johnny Depp deyip bi yerimiz düşmüştü oyunculuğunu izlerken. Karizmatik ve başarılı oyuncu Johnny Depp aklımıza başka birinin oynayabileceği ihtimalini bile getirmemize fırsat vermeden Fantastic Beasts’in Gellar Grindelwald’ını kimsenin oynayamayacağı kadar iyi oynamıştı.
Gel gelelim aç gözlü Warner Bros sanki o haksızmış gibi Amber Heard ile süren davalarından rahatsız olup evliliğiyle ilgili konularda (karısının Johnny Depp’i dövüp Elon Musk ile kendi evlerinde aldattığını video kaydıyla beraber mahkemeyle birlikte şok olarak izlemiştik) zor zamanlar geçiren Johnny Depp’i Grindelwald rolünde istemediğini özel hayatı yüzünden Warner Bros yapımı bir Fantastic Beasts’de oynamaması gerektiğini söyleyip baskı yaptı ve nihayet fantastik filmlerin vazgeçilmez oyuncusu yılların yaşayan karizması Johnny Depp’i Grindelwald rolünden aldırmayı başardı.
Hem Johnny Depp hem fantastik filmler hem de Harry Potter’ın tozunu imal etseler hayranı olan güruh tarafından Warner Bros taşlanıyor. Haksızlığı unutmayacağını söyleyen hayranlar için skandal niteliği taşıyan bu kararı Johnny Depp tüm efendiliği ile sakince kendisi instagram hesabında yayınladı.
Sel gider taşlar kalır Johnny Depp elbet bunu da atlatacak ve daha iyi yapımlarla daha çok gişe yapan filmlerle bir zamanlar kendisini kovan Warner Bros’a tepeden bakacak buna eminiz.
Evlilik boşanma ve dava süreçlerinde de kendisine Allah yardımcı olsun diyoruz.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>