Hush Hush serisi filmi

Ölmeden görebilecek miyiz diye merak ettiğim film. Bildiğiniz gibi Hush Hush serisi kitapları tüm dünyada yok sattı. Fısıltı, Çığlık, Sessizlik ve Final adında 4 kitaptan oluşan düşmüş melekler nefilimler insanlarla dolu serinin kitaplarını okurken karakterleri gözümüzün önünde canlandırmayı sevsek de bize görsel veri lazım!

Kitaplar için bolca efekt kullanarak yapılan videolu tanıtımları görür görmez -ki bunları göreli on yıldan uzun zaman oldu- FİLMİ NE ZAMAN GELİYOR diye diye kurdeşen olan seri hayranları büyüdü, çoluk çocuğa karıştı, beyaz yakalı memurlar oldu. FAKAT SERİNİN FİLMİ HALA GELMEDİ.IMDb en son filmle ilgili bilgileri Nisan 2019da güncellemiş ki orada da sitenin nekahet dönemlerinde sunucu çökmelerinde kullandığımız FANTASTİK EFSANELER BLOGGER da anlattığımızdan daha fazlası yok. Film hakkında IMDb’den daha fazla bilgiye sahip olmama sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum. Liana Liberato Fısıltı serisinin Nora’sını Wolfgang Novogratz ise Patch’ini oynayacak deseler de henüz tek kare fragman ya da kamera arkası göremedik.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>