©Fantastik Efsaneler bir Zeynikey tasarımıdır

  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • Google+ B&W
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page

TOP 10

Here is a list of my favorite 10 books from 2023!

01

UYUMSUZ

Veronica Roth'un yazdığı kitap filmi çıktıktan sonra popüleritesini arttırdı. Filmi izleyenler gidip kitapçılardan filme özel kapağı olan kitabı da almayı ihmal etmedi. Artemis yayınlarından çıkan kitap filminde atlanan pek çok detayı da içeriyor.

02

ATEŞLİ KALP

Hiç şüphesiz en iyi vampir yazarlarından biri Richelle Mead kitaplarında kullandığı detayları her zaman araştıran kitaplarının sonunda bizi şaşırtan biri ve konu itibariyle hiç sıkılmadan okuyoruz. Vampir Akademisi serisinin devamı olan Kan Bağı serisinde Sdney ve Adrian'ın maceraları devam ediyor. 4. kitap ATEŞLİ kALP

03

KAN ŞARKISI

Anthony Ryan'ın Kuzgunun Gölgesi adlı serisinin ilk kitabı KAN ŞARKISI ithaki yayınlarından çıktı afili zırh giymiş bir abimizin olduğu kapağıyla Aragorn'u anlatıyormuş gibi geldi henüz okumadım ama çok satanlar arasında.

 

04

Kıyamet Sonrası

Meleğin Düşüşü serisi 2. kitap Susan Ee diye değişik bir ismi olan yazarın San Fransisco'da geçen eseri. YOKLAR serisine benzettim konusunu niyeyse.

 

05

Steelheart

Üstad Brandon Sanderson'un dexten çıktığına çok şaşırdığımı itiraf etmem gerektiği kitabı ithakiden çıkar diye bekliyordum sabah erken kalkıp vampir kitabı yazanların arasında böyle nitelikli bir yazarın çevirisine nasıl fırsat buldular hayret.

 

06

Hayalet: Benim Adım Slither

Joseph Delaney'in başarılı serisi Wordstone Günlüklerinin son kitabı her kitabını büyük hevesle okududuğumuz ender serilerden biri bu. Başarılı yazar Grimalkinle Slither'in yollarının nereye gideceğine dair bizlere ipucu veriyor.

 

07

Cüceler

Marcus Heitz Alman bir yazar madenci çalışkan savaşçı inatçı cüceler üzerine fantastik bir roman yazdıysa okumak gerek diye düşünüyorum. Roman pegasus yayınlarından çıkıyor

 

08

İntikam

Gece Evi serisi bitmek bilmese de okumaya devam ediyoruz itilmiş kakılmış dövülmüş... Sırada İntikam var. Zoey ve Neferet'in birbirlerine olan nefretleri bakalım kaçıncı kitapta son bulacak.

 

09

Avantia Günlükleri- 3: Savaşın Çağrısı

Küçük bir okuyucum bu seriyi çok beğenmişti tatilde okunacak kitaplar arasına bu seriyi koymayı borç bilirim. Ölümcül Canavarlarla korkunç savaşlar yapanların hikayeleri.

 

10

BEN, CTHULHU 

Son olarak sizlere büyük usta Neil Geman'ın ilginç kitaplarından birini sunuyorum. Gerçekten merak ediyorum her yazdığını okuyasım var. Benim kitaplığımda Yok Yer, Mezarlık Kitabı gibi kitaplarının ayrı bir yeri vardır. Okuyun birşey kaybetmezsiniz. Garantisi benden.

Featured Review

İlahi Kentler Serisi 3. Kitap Mucizeler Kenti ön siparişte

July 26, 2019

1/10
Please reload

Tag Cloud
Please reload

İlahi Kentler Serisi 3. Kitap Mucizeler Kenti ön siparişte

July 26, 2019

1/10
Please reload