©Fantastik Efsaneler bir Zeynikey tasarımıdır

  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • Google+ B&W

Harry Potter ve Ateş Kadehi İllüstrasyonlu kitabı çıktı!

 

 

Çıktı gönlümüzün efendisi! Harry Potter serisinin Jim Kay imzalı illüstrasyonlu kitaplarının 4.sü Harry Potter ve Ateh Kadehi çıktı! Bloomsbury Yayınları kitabın tanıtımını yaptığında heyecanımızı anlatamam. Harry Potter serisinin illüstrasyonlarını Jim Kay yapıyor ve hepsinin süresi biz Harry Potter fanlarının sabrından biraz daha uzun sürüyor ama her sayfasına değer. 

Kitap 32 pound ahir zamanda güzel para diye düşünenlere söyleyeyim kitap orada 32 pound bize gelene kadar 100 tl de olabilir. Zira serinin diğer kitapları aşağı yukarı bu fiyatlarda. 

Harry Potter serisi yan kitaplarını da alan biri olarak 

Sihir Tarihi kitabının 100 tl

 

Fantastik Canavarlar kitabına 120 tl vermiş insanlarız (tutarlar tam tersi de olabilir kitapların arkasına bakmam lazım) 

 

Ozan Beedle'ın Hikayeleri resimli kitabı da bir o kadar pahalıydı.

 

 

Koleksiyon kitabı olarak harikalar ama bütçemizi yakıp geçiyorlar. Üstelik her Harry Potter koleksiyon kitabı almaya gittiğimde kitapları yırtılmış darmadağın görüyorum yahu insan okuyor onları insan gibi bakın kitaplara! 

 

Neyse o fırçamı başka bir yazıda çekerim şu an konu Harry Potter ve Ateş Kadehi resimli kitabının çıkması. Bloomsbury Publisher kitapları 32 paunda satarken en azından taşımamız için Harry Potter ve Ateş Kadehi baskılı bez torba veriyor. Bize kitap ayracı bile vermiyorlar. Bence yky köklü bir yayın evi oluşuna, sırtını bankaya dayamaya güvenmeyip biraz da okurları için güzellikler düşünmeli. 

1114 sayfalık Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı kitabının ne zaman piyasaya çıkacağını bilmiyorum ama inşallah ben ölmeden önce şu kitapları rafımda nizami şekilde bir arada görebilirim. 

 

İşte Harry Potter and the Goblet of Fire kitabından ilk görseller:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Featured Review

İlahi Kentler Serisi 3. Kitap Mucizeler Kenti ön siparişte

July 26, 2019

1/10
Please reload

Tag Cloud